איך לבחור את תיק או מזוודת אופניים הנכונה?

מהי בעצם מזוודת האופניים ואיך לבחור את המתאימה ביותר לטיסה הבאה שלי לחו”ל???

טיסה לחו”ל עם אופניים זאת חוויה מדהימה ומגוון התיקים והמזוודות  להשכרה נותנים מענה ברור לאופני שטח שיכוך מלא 29′ עד גודל שלדה XXL. עובדה זו בעצם מבטיחה שכל סוגי המזוודות אופניים יתנו מענה לכל סוגי האופניים הקיימים היום בשוק! אז מהי בעצם מזוודת האופניים המתאימה ביותר לטיסה הבאה שלי לחו”ל???

מהי מערכת השיקולים בבבחירת מזוודת אופניים מתאימה?

בחירת מזוודת אופניים מתאימה בעצם מתחילה בבחירת יעד הטיסה וסגנון הטיול, טיסה לחו”ל למירוץ איירונמן באוסטריה יהיה שונה באופי שלו מטיול רכיבת שטח בהרי הטירול וזאת בגלל סוג האופניים בראש ובראשונה… 

אופני נגד שעון עדינות יותר וצריכות להגיע ליעדן בצורה הבטוחה ביותר וזאת על מנת שהרוכב יוכל לבצע את התחרות שהתאמן אליה כשנה וחצי מראש על הצד הטוב ביותר. חיבור והתקנת אירובאר שפורק טרם הנסיעה מצריך עבודה מכונאית לא פשוטה ולשם כך אנחנו מחזיקים במלאי את תיק האופניים SCICON AEROCOMFORT 3.0 TRI וזאת על מנת שלא תצטרכו לפרק את האירובאר במהלך ההעמסה והאופניים ישבו על ההתקן בצורה חזקה ובטוחה.

מה שכן יש לקחת בחשבון שתיק אופניים כדוגמת SCICON יכול להיות קל ונוח לאריזה אבל לעולם לא ישתווה ברמת ההגנה שהוא מעניק (בשירות השינוע והאריזה שלנו כל המשכיר תיק רך יקבל ספוגים וחומרי אריזה בכמות נדיבה על מנת שישמרו על האופניים ) לאופניים כמו למשל מזוודת האופניים BIKE CASE 2 שהיא גדולה ורחבה בנויה מפולימר חזק הנקרא ABS בעל דופן של 3 מ”מ ומסגרת אלומיניום מחוזקת! מזוודה זו יכולה לספוג מכות וחבלות ברמה הגבוהה ביותר ועדיין לשמור על האופניים שלמות וללא פגע! כחלק משמירה על תקינות צי המוודות להשכרה אנו דואגים להביא את המזוודות הללו למצב תקינות מירבי מטיסה לטיסה על ידי תיקון תקלות ושברים חיזוק הגלגלים והשלמת חלקים בקיט האריזה.

מזוודת אופנייםמאין באתי ולאן אני הולך….???

תהליך השכרת מזוודת אופניים הוא פשוט אצלנו ומהווה דרך נוחה, מהירה וללא כאבי ראש להכין את הציוד לטיסה בדרך הבטוחה ביותר, מה שכן מכאן רק מתחיל המסע….

צריך להכניס את המזוודה לתא המטען של הרכב או לחלופין למושב האחורי צריך להתנייד איתה בשדה התעופה וכאשר אני נוחת צריך לוודא שהרכב שאוסף אותי או לחלופין הרכב ששכרתי יכול לנייד בצורה נוחה יעילה ובטוחה את המזוודה למלון. כאשר הגעתי לחדר המלון האם יש מקום לאחסן מזוודת אופניים? או שמא יאלצו לאחסן את המזוודה בחדר הכביסה של המלון? מכאן אנחנו תמיד שואלים ומכוונים את הלקוחות לבחירת תיק או מזוודה נכונה ומתאימה בהתאם לתנאי הסביבה שיאפשרו אחסון נוח. יש לזכור תמיד.. מזוודת אופניים קשיחה תישאר באותו הגודל בין אם יש בה אופניים או בין אם היא ריקה! תיק אופניים לעומתו כדוגמת SCICON או B&W BIKE BAG יכולים להתקפל וגודלן קטן בצורה משמעותית מגודלן כאשר הן מועמסות באופניים וציוד. כנ”ל לגבי הרכב השכור…

רוכב אשר נחת וקיבל את הרכב השכור יכול להשתמש במנשא גג TREE FROG אשר אנחנו משכירים ללקוחותינו על מנת להעמיס את אופניו על גג המכונית השכורה ובכך לקפל את תיק האופניים ולהכניסו לתא המטען בקלות גם ברכבי מיני. מזוודת אופניים

מנשא הגג של TREE FROG הוא מנשא מהפכני הנותן פתרון בעזרת כפות וואקום הנתפסות כמעט על כל גג רכב בשוק ומשקלו כקצת מעל 3 ק”ג מה שמאפשר ניוד שלו במזוודת האופניים לחו”ל.

רוכבי האופניים ובעיות משקל… 

מזוודת אופניים ותיק אופניים נותנים מענה להעמסה קלה ובטוחה אבל רמת הבטיחות בהובלה שונה וגם המשקל. תיק אופניים רך כדוגמת ה SCICON AERO COMFORT 3.0 שוקל כ 8 ק”ג +- לכל 3 הדגמים השטח, הכביש והנג”ש. תיק האופניים BIKE BAG לדוגמה שוקל כ 7.9 ק”ג, כרטיס ההטסה לציוד ספורט ללא הרחבה מאפשר לנו לטוב כמעט בכל החברות עם 23 ק”ג +- מה שמותיר אותנו עם 15 ק”ג של אופניים. לדוגמא: אופני SCOTT SCALE RC 29′ + BIKE BAG ישקלו ביחד כ 17 ק”ג +- מה שמותיר אותנו עם 6 ק”ג של ציוד נוסף שזה די והותר. לעומת זאת אותם אופניים + BIKE CASE 2 השוקלת כמעט 15 ק”ג יתנו הגנה מושלמת לאופניים בפני פגיעות אך יחרגו מהמשקל המותר להטסה של ציוד ספורט ולשם כך נאלץ לשלם על חריגה ל 32 ק”ג שתעלה לנו בין 50 ל 70 יורו ברוב חברות התעופה.

לכן החשיבות של קניית כרטיס טיסה בהתאם לציוד אשר הולך לטוס איתנו הוא חשוב וקריטי על מנת שלא יהיו בעיות בשדה התעופה אשר יגרמו לעיכובים ואי נעימויות.מזוודת אופניים

כתיבת תגובה

מאמרים אחרונים בבלוג

העולם של שרשראות האופניים…

שרשרת האופניים היא החלק המניע של הכלי שלך. השרשרת במהלך חייה עוברת תלאות ועינויים ואלמלא שרשרת תקינה ומתפקדת חוויית הרכיבת עלולה להפגע או לחילופן לההרס.

קרא עוד »

דף הפייסבוק שלנו