טריינר חכם, חברו הטוב של הרוכב!

טריינר חכם

טריינר חכם הפך להיות להיט בקרב קהילת רוכבי האופניים  והפופולריות שלו צומחת משנה לשנה בעקבות מספר גורמים עיקריים אשר הפכו את השימוש בו למהנה יותר מאשר אימון הטריינר הישן והמסורתי שבדרך כלל לאחר כ 30 דקות הופך לסיוט מתמשך.

מהו בעצם הטריינר החכם??

טריינר הוא כלי אימון נייח אשר משמש את רוכבי האופניים באימון ביתי ועוזר לנו בעצם לבטל את משתני הסביבה באימון שבדרך כלל הופכים אותו לקשה יותר ולפעמים בלתי נסבל כגון: טמפרטורות קיצוניות (קור וחום), גשם, רוחות עזות, סכנה בכבישים מסוימים וכדומה… 

במהלך השנים הטריינר סיפק מענה בצורה די פשוטה וגאונית כאשר גוף האופניים התחבר מחלקה האחורי של השלדה בעזרת הידוק צירי הגלגל (ידית השחרור המהיר) לרגליים התומכות של הטריינר ובעזרת גלגלת התנגדות ממתכת או פלסטיק אלסטומרי קיבלנו חיכוך אשר יצר את ההתנגדות הנדרשת בכדי ליצור אימון אפקטיבי כמה שניתן.

טריינר חכם ELITE

אז למה סבלנו עד עכשיו….?

שימוש בטריינר מהדור הישן סבל מכמה בעיות עיקריות, ראשית אימון בסביבה נייחת הביאה עמה התמודדות מנטלית מפאת החוסר של הנוף שאינו מתחלף ובכך הרוכב חיפש הסחות דעת בטלוויזיה מוזיקה או סרטוני אופניים מעוררי השראה של מיטב רוכבי האופניים בעולם.

שנית הטריינר הקלאסי הותיק סיפק רעש של לא פחות ממסוק סיקורסקי ישן אשר מבצע נחיתת חרום מה שהפך את הטריינר אולי לחביב על ידי הבעלים שלו אבל על ידי שאר תושבי הבית הפך להיות כלי שנוא ולא חביב.

הדבר האחרון שגרם לטריינר הישן והקלאסי להיות פחות אטרקטיבי הוא הכניסה המרובה של אופני כביש בעלי מעצורי דיסק אשר צויידו בצירי 12 מ”מ באחוריים מה שהפך את הטריינרים הללו לבלתי רלוונטיים בעליל שלא לדבר על אופני שטח מידה 29′ שגם כבר הפכו בעייתיים בכל הנוגע בשימוש בטריינר! 

הטריינר החכם בנוי בצורה אחרת ומספק מענה מתאים ונוח לכל הבעיות הללו….

ראשית אימון על גבי טריינר חכם נותן לך את האפשרות לצפות בנתוני האימון בזמן אמת וזאת על ידי שימוש בממשק נוח ומסונכרן עם יחידת האימון. הוואטים עוברים באופן ישיר ליחידת המחשוב כולל נתוני הדופק ומהירות גלגל התנופה וכל זאת מתורגם לנתונים אמיתיים אשר נותנים תחושה לרוכב כאילו הוא בסביבת אימון אמיתית עם התנגדות מדוייקת. 

הטריינרים החדשים מצוידים בגלגלי תנופה כבדים אשר מורכבים על ידי צירים ממוסבים ועטופים בכיסויים אשר מפחיתים דרמטית את כמות הרעש היוצאת מהטריינר במהלך האימון ללא כל חשיבות לעומס אשר הרוכב מפעיל במהלך האימון.  

דבר אחרון והחשוב כמעט מכולם זה שהשימוש בטריינר שוכלל והפך להיות אפשרי ודי פשוט לכל סוגי האופניים בכל הגדלים הסוגים והמינים וזאת בזכות שימוש חכם של התקנה של חלקם האחורי של האופניים על גבי גלגל התנופה עצמו אשר עליו מותקנת הקסטה (לא של האופניים) של הטריינר עצמו. עובדה זו מגדילה את מנעד משתמשי הטריינר למינהם עם כל סוג אופניים כמעט שקיים היום בשוק. 

אימון בעולם אינטראקטיבי!

טריינר קלאסי שאינו מתחבר לאחד מערוצי האימון האינטראקטיבים כיום לא מצליח לספק עניין לרוכב אשר מבצע עליו אימון סדור, אז זה אחד מהפתרונות אשר הטריינר החכם מספק לנו ולעולם. טריינר חכם ELITE

בשנת 2014 הגיחה לעולם התוכנה הגאונית ZWIFT אשר מעניקה למשתמשיה את היכולת להתאמן באופן אינטראקטיבי בעולם וירטואלי מול אלפי אנשים מסביב לעולם! 

היכולת לחבר את הטריינר לעולם הוירטואלי של ZWIFT מעניק לרוכב לסייר בין 6 עולמות אימון שונים אשר יעניקו לו חוויית רכיבה יוצאת דופן אשר עליה יפקד מי אם לא הטריינר החכם וזאת בעזרת שינוי ההתנגדות במהלך האימון בהתאם לתוואי הדרך על גבי המסך. הסנכרון בין הטריינר לבין התוכנה עובד בצורה הרמונית ומדויקת להפליא והופכת את האימון שלנו לחוויה בטוחה, פטורה מתנאי מזג אויר משתנים ונסבלת להפליא כאשר מדובר ברכיבת אופניים אשר באופן מעשי לא מגיעה לשום מקום! 

אין ספק שאחד הזרזים לצמיחה בשימוש בטריינר חכם לצערנו הוא חוסר הסובלנות הקיים בכבישי ישראל. משנה לשנה כמות ההרוגים בכבישי ישראל הולכת ועולה ביחס ישיר לכמות העולה של רוכבי האופניים בישראל ועובדה זו הופכת באופן אולי מצער טיפה את הטריינר החכם לכלי אימון כמעט הכרחי לספורטאי ההישג. 

הטריינר החכם של ELITE 

חברת ELITE היא חברה איטלקית עתירת ידע ונסיון מזה המון שנים בתחום האופניים הממוקמת ב FONTANIVA ומביאה לנו משנה לשנה את מיטב המוצרים בתחום. 

עולם הטריינרים החכמים הוא דבר שמתפתח בחברה מזה שנים כבר והדגמים הפופולריים המשמשים את רוכבי השבת החובבים וגם את רוכבי הפרו טור עבור אבולוציה של מספר שנים עד שהגיעו לביצועים מדוייקים יותר ושקטים יותר. 

דגם ה SUITO הקליל והנוח מספק אימון מצויין כבר מהרגע הראשון בזכות המשקל הקל שלו, פשטות ההרכבה, השקט והדיוק שהם תהליך טכנולוגי של מחקר ופיתוח. הטריינר מגיע עם קסטה לאופני כביש ושנה מינוי חינם למערכת ה ZWIFT. 

דגם ה DIRETO X מספק מידע טריינר חכם ELITEמדוייק הרבה יותר וזאת בזכות מד וואטים מובנה, גלגל תנופה מאסיבי המספק תחושה נעימה של דיווש והתנגדות במהירויות גבוהות ושקט בעבודה מדהים אשר אין לו תחליף. 

ה DRIVO 2 הוא הטריינר המדוייק ביותר בעולם ואין ספק שמה שתופס בו את הען הוא המראה היחודי המשלב בין ספורטיביות ואגרסיביות כמו של מכונית פרארי. הוא מדויק יותר מכל טריינר שקיים בשוק (+-0.5 אחוז) ומספק זמן תגובה מהיר במיוחד בשינויי קצב באפליקציית ה ZWIFT.  

שלושת סוגי הטריינרים הללו הן יצירת מופת מדהימה של עבודת פיתוח ומחקר מדוייקת וקפדנית להפליא. הטריינרים מיובאים על ידי רשת “מצמן את מירוץ” ומקבלים את השירות הטוב והמקיף ביותר במקרים של בעיות אחריות על ידי איש הקשר הראשי של החברה אייל ארצי. 

אנחנו בחברת השכרת מזוודות האופניים BS ONLINE עובדים עם המוצר הזה מתוך אמונה כי הוא מוביל מהפך אדיר בעולם האימון המובנה בעולם ונותן פתרון מקצועי לכל רוכבי האופניים בישראל! 

אנחנו גאים להעניק שירות ומכירה למוצרי הקצה של ELITE ונשמח לעמוד לשירותכם בכל שאלה בנושא. 

 

כתיבת תגובה

מאמרים אחרונים בבלוג

העולם של שרשראות האופניים…

שרשרת האופניים היא החלק המניע של הכלי שלך. השרשרת במהלך חייה עוברת תלאות ועינויים ואלמלא שרשרת תקינה ומתפקדת חוויית הרכיבת עלולה להפגע או לחילופן לההרס.

קרא עוד »

דף הפייסבוק שלנו