מזוודות האיכות של B&W INTERNATIONAL מבטיחות לרוכבים המקצועיים של קבוצת לוטו סאודל טיסה בטוחה בעונת המירוצים.

כאשר הרוכבים המקצועיים של קבוצת LOTTO SOUDAL   טסים בין שדות התעופה השונים באוסטרליה, אבו דאבי, איטליה, גרמניה וארצות הברית זה אומר רק דבר אחד….. עונת המרוצים החלה והקבוצה בת 28 הרוכבים בקרוב תמצא את עצמה מתיירת בכל רחבי הגלובוס עם האופניים ושלל הציוד למשך החודשים הקרובים.

הדבר החשוב ביותר זה האופניים! המטרה להביא אותם בשלום מנקודה לנקודה ללא פגם ובך בחרו רוכבי הקבוצה המפורסמת לשים מבטחם ב B&W INTERNATIONAL  המספקת להם את מזוודת הקצה מדגם ה BIKE GUARD CURV.

רוכבי הקבוצה ובניהם אנדרי גרייפל הספרינטר הידוע משתמש ב GUARD CURV  ומעיד ש כ”שנתיים הוא משתמש במזוודה ומעולם לא מצא שריטה על האופניים!”. המזוודה קלה איכותית קלה לנשיאה ואריזת האופניים בה מהירה ונוחה.”

מרסל סייברג מלוטו גם הוא נלהב מאיכות המזוודות ומציין כמה הם נוחות להתניידות, קלות משקל ונוחות לאריזת האופניים. החומרים המורכבים מהם עשויה המזוודה גורמת ל GUARD CURV להיות קלה בכמעט 50 אחוז מכל מזוודה אחרת שקיימת בשוק ועם זאת לא חוסכת בהגנה על האופניים.

חברת B&W INTERNATIONAL  תומכת בקבוצת לוטו מזה 4 שנים וסיפקה להם למעלה מ 80 מזוודות אופניים איכותיות על מנת שהקבוצה והרוכבים יגיעו בבטחה ליעדם עם ציוד תקין ומוכן למירוץ

חברת B&W INTERNATIONAL

חברת המזוודות והתיקים הגרמנית הוקמה בשנת 1998 באיבנביורן שבגרמניה ומאז קובעת סטנדרטים חדשניים וגבוהים במיוחד בכל הנוגע ליצור מזוודות אופניים ותיקים. המפעל המודרני דואג שכל הרכבת המוצרים האיכותיים ביותר תעשה בעבודת יד קפדנית.

מגוון המוצרים המתקדם של החברה מבטיח שכל האופניים מהסוגים השונים יגיע בבטחה ליעדו בין אם מדובר באופני שטח כביש נגד שעון או אפילו אופני טורינג. איכות וסטנדרט היצור הגבוה בתקן אירופאי מחמיר מבטיחים שימוש בחומרים איכותיים ובהנדסת האנוש ברמה הגבוהה ביותר על מנת לתת ללקוח הסופי את המוצר האיכותי והטוב ביותר המותאם לצרכיו.

אנחנו, חברת BS Online,  גאים להיות הנציגים הישראליים של מותג המזוודות המוביל ולתת לכם מענה בכל הנוגע להשכרת מזוודות האופניים ומכירת מזוודות ותיקים של היצרן הגרמני האיכותי תחת פלטפורמה אינטרנטית נוחה ושיטת שינוע יעילה ומהירה עד בית הלקוח על מנת שהרוכב בסופו של דבר ייהנה מחוויית רכיבה מושלמת פטורה מתקלות!

כתיבת תגובה

מאמרים אחרונים בבלוג

העולם של שרשראות האופניים…

שרשרת האופניים היא החלק המניע של הכלי שלך. השרשרת במהלך חייה עוברת תלאות ועינויים ואלמלא שרשרת תקינה ומתפקדת חוויית הרכיבת עלולה להפגע או לחילופן לההרס.

קרא עוד »

דף הפייסבוק שלנו